top of page

LADA Niva urban 3 dv.

Komfort, štýl a off-road schopnosti.

6_edited.jpg
urban_edited.jpg
5.jpg
4_edited.jpg

LADA Niva urban 3dv.

LADA Niva Urban je trojdverový mestský crossover s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje stály náhon všetkých štyroch kolies. Modelová rada URBAN je obľúbený automobil s jazdnými vlastnosťami vozidla LADA Niva Legend, ktorý je vhodný do každej situácie či už v mestskej džungli ale aj za jej hranicami.

Výrobcovia neboli ľahostajní k požiadavkám a prianiam vodičov v mestských podmienkach a preto vytvorili originálny, štýlový a komfortný automobil LADA Niva Urban.

Legendárny model LADA Niva je teraz schopná na oveľa viac, jedným slovom - Urban.

KOMFORT

Kabína je vybavená novým efektným a originálnym čalúnením. Nové čalúnenie nájdete nainštalované aj s praktickým úložným priestorom. K dispozícii je taktiež riadiaci systém na elektrické ovládanie okien a nastavenie vonkajších spätných zrkadiel.

LADA Niva Urban je vybavená aj vyhrievanými vonkajšími spätnými zrkadlami, ktoré spolu s rozšírenou oblasťou zorného poľa zadného okna zlepšujú viditeľnosť pre vodiča.

galéria

ŠTÝL

Plastový nárazník integrovaný v siluete vozidla vo farbe karosérie, dizajnovo prepracovaná predná maska a prémiové disky kolies o veľkosti 16 palcov - podľa týchto znakov bude LADA Niva Urban ľahko rozpoznateľná. Na miesto chrómu na kľučkách dverí a tesnenia okien prišlo výraznejšie čierne prevedenie.​

Vlastnosti modelu LADA Niva Urban ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

Farebné možnosti

rozmery

Bez názvu.jpg
Charakteristika
bottom of page