top of page

O nás

Spoločnosť Motopo vznikla v roku 1995 v Žiline a stala jednou z prvých spoločností v ére samostatného Slovenska, ktoré spustili predaj vozidiel značky LADA, otvorili svoj vlastný showroom a začali distribuovať náhradné diely na vozidlá rôznych značiek spoločne s možnosťou využitia servisných služieb pre automobily, priamo v budove prevádzky spoločnosti.

Za kvalitu ponúkaných služieb a množstva predaných kusov vozidiel sme v priebehu času činnosti spoločnosti taktiež získali v roku 2001 ocenenie „Najlepší predajca roka“ a následne v rokoch 2002 a 2003 ocenenie „Zlatý dealer“ v rámci celého Slovenska. Ocenený bol aj náš autoservis, ktorý sa v spomínanom roku 2003 tešil titulu „LADA Servis roka“.

V súčasnosti sa v našej spoločnosti snažíme naďalej prinášať a skvalitňovať služby predaja rôznych modelov vozidiel značky LADA a tiež vieme klientom poskytnúť odborný servis spomínaných vozidiel v takom rozsahu, aby ich majitelia boli maximálne spokojní s poskytnutou službou a vždy sa radi vracali k nám – prevádzka MOTOPO, showroom: Na Závaží 858/9, 010 01 Žilina.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tím MOTOPO Žilina.

Logo_png.png
bottom of page