top of page

LADA Niva Legend

Overená legenda, ktorá píše históriu. 

hlavná.jpg
Bez názvu.png
Bez názvu2.jpg
Bez názvu3.png
4x4_3dv_fon.jpg

LADA Niva Legend

LADA Niva s označením "Legend" je vozidlo so svetoznámym dizajnom, ktorý je práve rokmi skúseností premyslený do posledného detailu. Kompaktná karoséria je vhodným riešením do mesta aj do terénu. Nechýbajú tiež zaoblené línie kapoty, dverí a podbehov. Aj práve na základe svojich vlastností sa toto vozidlo stalo unikátnym modelom, ktorý otvoril novú éru v histórii vozidiel s pohonom 4x4.

LADA Niva Legend je trojdverový terénny automobil s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje spoľahlivý náhon všetkých štyroch kolies a je vhodný do náročného terénu, kde sa naplno prejavia jeho schopnosti a vlastnosti. Vlastnosti tohto vozidla ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

LADA Niva Legend dokázala za svoju históriu, že princípy založené viac ako 40 rokov dozadu sú stále aktuálne: unikátna priechodnosť, spoľahlivosť a jednoduchosť údržby. Keď sa potrebujete dostať cez zasnežené pole, prejsť po ceste podmytou dažďom, s nepredvídaným príchodom do močaristej pôdy, vyjsť hore na kamenistý svah a potom vyjsť priamo na asfaltovú cestu, LADA Niva Legend je Váš výber!

galéria

Farebné možnosti

rozmery

Bez názvu.jpg
Charakteristika
Charakteristika
bottom of page